MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 26 » Здраствуй, осінь золота, урожайна і багата!
18:16
Здраствуй, осінь золота, урожайна і багата!

Здраствуй, осінь золота, урожайна і багата!

Осінь завжди зачаровує серце людини різноманіттям кольорів і відтінків, а ще дивовижною красою природи. У школі в такі дні усі чекають на свято – виставку-вернісаж «Барви осені». Кожна молода душа трепетно відчуває красу навколишнього світу, то як же не оспівати її, не зробити казку з отої дивовижі, яка тебе оточує. Не подивуємось, що учні нашої школи вирішили зобразити осінню вроду у своїх виробах. 
У шкільному холі свої виставкові роботи показали усі: від непосидючих першачків до найстарших школярів. Вже із самого ранку фойє почало наповнюватися різноманітними виробами: тут і гарбузові будиночки, і квіткові корзинки та інші витвори учнівської фантазії.
Кожна робота є неповторною і оригінальною!Зокрема, творіння учня 2-А класу Надкриничного Максима «Щаслива сім’я». Дана робота вражає своєю реалістичністю: у будиночку сім’я влаштувала бенкет, зручно вмостившись за столом, вирізаним із гарбуза. 
Не можна не згадати про виріб учениці 2-А класу Гарматюк Вероніки під назвою «Будинок із берези». Ретельно дібрані матеріали в поєднанні із майстерним виконанням, створили блискучу осінню композицію. 
«Чарівна майстерня рукоділля» - ще одне творіння, виконане учнями 9-А класу. В даній роботі вмістилася ціла «гарбузова майстерня». Також окрасою виставки стали роботи «Пудель» і карета «Осіння мрія Попелюшки» учнів 1-Б класу, «Осінь у гості завітала» у виконанні 3-Б класу. Виріб із вельми красномовною назвою «Осінь прийшла -дива принесла», авторами якої є учні 4-Б класу. 5-Б клас зачарував роботою «Лісова осінь», 7-А створив композицію «Зайка моя». Виставкова робота 7-Б класу «Мелодія осені» додала нових ноток нашій виставці. 
За креативність, старанність, час і зусилля ми дякуємо усім учасникам та їхнім батькам!!!

Переглядів: 212 | Додав: Apgrate9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0