MENU
Головна » 2018 » Октябрь » 25 » Вибори президента закладу!
20:23
Вибори президента закладу!

25 жовтня у нашій СУПЕР школі відбулася важлива подія –шкільна громада обрала Президента учнівського самоврядування Чемеровецького НВК №1.

З самого ранку актова зала перетворився на справжню виборчу дільницю. Починаючи з 11.00 за графіком голосувати почали учні та учителі. 
Перед учнями стояв нелегкий вибір – обрати з-поміж двох кандидатів – одного найдостойнішого. 
Слід відзначити, що передвиборча компанія тривала на протязі п’яти днів. В цей час було обрано президію та секретаря виборчого процесу. Кандидати в президенти школи активно вели агітацію, намагаючись довести до кожного виборця свою програму, план дій на найближчий час, кожен хотів переконати в тому, що саме він зможе зробити шкільне життя більш демократичним, цікавим і змістовним. Виборчий процес відзначився неабиякою активністю, і після підрахунку голосів, привітання з перемогою на виборах прийняв учень 10-Б класу КОСТЯНТИН ДУБІНСЬКИЙ! Заступником президента учнівського самоврядування Чемеровецького НВК №1 автоматично стала ВАЛЕРІЯ ГОЛИК.
Весь учнівський та педагогічний колектив вітає новообраного президента Костянтина Дубінського з перемогою, бажаємо йому впровадити політику демократичної, нової школи, політику знань, порозуміння та поваги, яка сприятиме демократизації та покращенню життя школи.
Інавгурація президента учнівської громади відбудеться в перший день другої чверті.

Переглядів: 222 | Додав: Apgrate9 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0