MENU
Головна » 2016 » Январь » 19 » Перші в "Олімпійському лелечені"
00:42
Перші в "Олімпійському лелечені"

Вже вкотре відділ освіти, молоді та спорту Чемеровецької райдержадміністрації проводить в районі змагання під назвою  «Олімпійське лелеченя». В програму змагань входить: презентація команди, олімпійська вікторина, естафета та рухлива гра «Малюкбол». Змагання проходили між учнями 5 і 6 класів, де в команду входили по 6 хлопчиків та 6 дівчаток.

В олімпійській вікторині учням Чемеровецького НВК №1 не було рівних, вони відповіли правильно на дев’ять з десяти питань. Також наша школа була найшвидшою в естафеті. В рухливій грі «Малюкбол» всі три команди, в тому числі і наша школа набрали рівну кількість очок, здобули по дві перемоги і по одній поразці. В підсумку в загальнокомандному заліку з великим очковим відривом перше місце посів Чемеровецький НВК №1, друге – Чемеровецький НВК №2, третє – Летавський НВК, четверте -  Кугаєвецька ЗОШ. За команду Чемеровецького НВК №1 виступали такі учні: 5 – А клас – Сльота Дем’ян, Лебідь Христина, Цибульська Анастасія, Мостіпака Анастасія; 5 – Б клас – Бринський Влад, Горячий Ярослав, бортняк Дарія; 6 – Б клас – Вільчинський Віталій, Фомченко Богдан, Стельмах Максим, Бортняк Ульяна.

Готували дітей до змагань вчителі фізичної культури Снігур С.Б. та Баєв С.В. Команда нагороджена дипломом першого ступеня та буде представляти наш район на обласних змаганнях.

Переглядів: 266 | Додав: lesyad | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0