MENU

Акція "Мак - символ Перемоги"

Червоні маки - символ памяті про тих, хто загинув під час Другої світової та гине на сході України у боротьбі за незалежність.

Тож нашими учнями виготовлені власноруч маки, з якими вони візьмуть участь у відзначенні 70 - ї річниці завершення II світової війни.

 

"Якщо серце відкрите для добра"

В наш непростий час милосердя рятує людські душі, заставляє бути добрішими людей, відчувати біль ближнього, помічати сльозинку на очах малюка. Ми, восьмикласники Чемеровецького НВК №1 прониклися бажанням діяти, чинити добро, щоб комусь поруч з нами стало легше, щоб втамувався біль. Тому на день хворого ми вирішили піти в дитяче відділеня  Чемеровецької лікарні з подарунками. Цій акції передувала клопітка робота. По класах було оголошено про збір іграшок, книг, журналів для хворих дітей. Долучилися до цієї справи багато школярів. І ось ми йдемо в лікарню. Нас радо зустрічають діти. Найменші зразу ж взяли до рук мякі іграшки, очі дітей засяяли радістю. Біль відходив, на обличчях зявлялися посмішки. А скільки позитиву принесли розфарбовки!. А старші пацієнти взялися до книжок і журналів. Але найбільше радості, задоволення принесло спілкування з хворими дітьми нам. І тут, можливо, вперше ми зрозуміли, що набагато приємніше дарувати подарунки, ніж їх отримувати.Ми йшли додому, сонечко нам усміхалося, і було тепло і радісно на душі від доброї справи.

Баєва Даяна, учениця 8 - А класу

 

90 - річний ювілей вчительки - пенсіонерки

90 – річний ювілей вчительки- пенсіонерки

31 січня 2015 року мешканка нашого селища, вчителька-пенсіонерка, учасник бойових дій у Великій Вітчизняної війні Ганна Василівна Климчук святкувала своє 90-річчя.

Із славним ювілеєм вчительку-пенсіонерку привітали наші волонтери. На адресу ювілярші прозвучало багато теплих слів та зворушливих привітань.

Окрім квітів та подарунків, щиро вітаючи ювіляршу, волонтери поспілкувались з Ганною Василівною, яка розповіла про свій життєвий шлях, поділилася спогадами про свої роки.

Сьогодні ювілярша, не дивлячись на усі складнощі життя, що виникали на її життєвому шляху, все ж радіє життю. Вона усміхнена, весела та бадьора. Учнівський та педагогічний колектив ще раз вітають Ганну Василівну зі славним ювілеєм!Бажаємо міцного здоров’я та всіх земних благ!

  

Лялька - мотанка - символ захисту

Лялька-мотанка – прадавній сакральний оберіг, вперше виготовлений більш 5000 років тому, як почали вирощувати льон. Це була не просто іграшка. Вважалося, що вона захищала людину від  неприємностей та бід.Наші учні об’єдналися в прагненні допомогти захисникам нашої держави, бійцям, які захищають свій народ, забезпечуючи нам мир та спокій. Усі учні нашої школи відправили свої малюнки та листи, а також власноруч виготовлені ляльки-мотанки, якими висловили свою дитячу підтримку та повагу і віру в перемогу.Матеріалом для виготовлення ляльки-мотанки слугували нитки для в’язання, для вишивання та різнокольорові стрічки. Але найголовнішим було те, що у свої роботи діти вклали усю любов та тепло дитячих сердець. Координатором проведення даної акції виступила педагог-організатор Войтова А. В.Для наших учнів ці ляльки-мотанки не іграшки. Вони містять енергію і тепло рідного дому, це символи захисту, що повсякчас підтримуватимуть і оберігатимуть наших захисників.Виготовлені обереги, листи та малюнки передані бійцям в зону АТО. Ми сподіваємось, що вони стануть для них оберегом, зігріють їхні серця та врятують їх життя. Ми щиро віримо в те, що скоро в нашій країні запанує мир та спокій і наші захисники живими та здоровими повернуться у свої домівки!

 

Акція "Тепло дитячих сердець"

В нашому закладі до Всесвітнього дня хворого відбулася акція "Тепло дитячих сердець". Волонтери  8 - А класу відвідали ЦРЛ., дитяче відділення і подарували хворим дітям дитячу літературу та розмальовки. Діти радісно зустріли наших волонтерів та подарували їм тепло своїх сердець.

 

В рамках тижня патріотичного виховання учні 7 - х класів відвідали районну бібліотеку, де відбулася зустріч з Мудрим П.К., головою районної Ради Ветеранів війни і праці. Цікавими для учнів були спогади про буремні роки Вітчизняної війни, події, які мали місце на Чемеровеччині.

 

Тренінг "Вчимося бути справжніми українцями"

28 січня в нашому НВК відбувся тренінг «Вчимося бути справжніми українцями» для волонтерського осередку «Милосердя», який провела педагог-організатор Войтова А.В. В ході тренінгового заняття волонтери малювали державу своєї мрії, висловлювали думки щодо ситуації, яка склалася у нашій країні, свої побажання.

Діти – наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Піклуючись про нашу країну, вони творять добро і чекають його від інших! Волонтери нашого НВК зробили вже чимало добрих та корисних справ. Найближчим часом ми плануємо зробити обереги для бійців АТО та іграшки для дітей-переселенців, зроблені своїми руками.

Не будемо байдужими! Давайте підтримаємо наших маленьких патріотів. Долучайтеся до нашої акції і разом ми змінимо світ на краще!

 

Учні 9-А класу привітали з Днем вчителя вчительку-пенсіонерку Лейзор-Боб'як Поліну Панасівну.

 

Збір одягу для малозабезпечених дітей району