MENU

Опоряджувальник будівельний

Чемеровецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат

надає допрофесійну підготовку за спеціалізацією “БУДІВНИЦТВО.ОПОРЯДЖУВАЛЬНІ РОБОТИ”

Будівництво - одна з провідних галузей, без якої важко уявити науково-технічний прогрес, розвиток нових технологій, створення основних фондів для промисловості, транспорту, сільського господарства, соціальної сфери. Освіта, знання і вміння стають найважливішою продуктивною силою і вирішальним фактором у конкуренції як для працівників, так і для підприємств. Сучасні будівельні фірми, виконуючи весь комплекс загально-будівельних, опоряджувальних та інших робіт, аби залучити до цього меншу кількість робітників, створюють комплексні бригади. Для роботи в таких бригадах потрібні робітники, які володіють двома-трьома, а то й чотирма професіями, що близькі за технологіями. “Укрупнена професія - “Опоряджувальник будівельний”, що складаються з моно професій  штукатур, лицювальник, малярнир - вимога часу.

Опоряджувальник будівельний - це фахівець, від якості роботи якого залежить зовнішній вигляд будівельних конструкцій. Мета опорядження будівель і приміщень – надати  поверхні будівельних конструкцій естетичну промовистість, захистити від руйнівних впливів, поліпшити санітарно-гігієнічні і технологічні умови експлуатації, позитивно впливати на емоційний стан      людини.

У будь-якому будівельному виробництві, на будь-якій будові неминуче наступає відповідальний період, коли будівельники підходять до виконання завершального циклу робіт з оздоблювання зведеної будівлі або споруди. Іншими словами, приходить час для штукатурних, лицювальних, малярських, шпалерних і інших робіт оздоблювального циклу, коли будівництво цілком належить будівельникам опоряджувальних фахів – опоряджувальникам.

Характер роботи:

٭ виконує будівельні та ремонтні роботи;

٭ готує поверхні для виконання опоряджувальних робіт (штукатурні, малярні, лицювальні);

٭ готує розчини, фарби за сучасними технологіями  для виконання різних видів опоряджувальних робіт;

٭ наносить вручну або механізованим способом  розчини, грунтовки, фарби на різні види поверхонь;

٭ при виконанні опоряджувальних робіт використовує ручний та електричний інструмент;

٭ володіє сучасними технологічними та високоякісними  прийомами роботи;

٭ розмічає за допомогою лазерних приладів поверхні;

٭ перевіряє правильність виконання робіт контрольно-вимірювальним інструментом.

Перспективи.

Якщо ви вирішили, що ваша майбутня професія повинна дати впевненість, що в сучасному світі ваші знання і вміння будуть затребувані і гідно оплачувані, оцініть можливості і перспективи професії «Опоряджувальник будівельний». Потреба будівництва в таких спеціалістах найбільша, тому що за вартістю і трудовими затратами часу значну частину в загальному обсязі будівництва займають малярні, штукатурні та лицювальні роботи. Обравши саме цю професію, ви навчитесь виконанню високоякісної штукатурки; опорядженню віконних і дверних прорізів; штукатуренню фасадів декоративними штукатурками; штукатуренню поверхонь із застосуванням механізації;опорядженню поверхонь спеціальними штукатурками; фарбуванню поверхонь водяними і не водяними складами; альфрейним опорядженням поверхонь; обклеюванню поверхонь шпалерами; облицюванню поверхонь керамічними плитками та природним каменем; улаштуванню підлог з новітніх будівельних матеріалів. Оволодівши цією професією,  ви зможете працювати на  будівельних майданчиках не лише нашого міста, а й за його межами.

   Розмір заробітку опоряджувальника будівельного залежить від його кваліфікації, складності виконуваної роботи, форми власності та спеціалізації підприємства, організації, установи, де він працює.

     

     

  

  

Вищі навчальні заклади, де можна продовжити навчання за фахом:

Миколаївський будівельний коледж Київського національного університету будівництва і архітектури
Адреса: 54001, м.Миколаїв, 1-а Слобідська, 2

Email: str-kolled@ukrpost.ua Сайт: www.mbk.mk.ua
Приймальна директора Тел.: (0512) 37-51-70 Факс: (0512) 37-51-70

Придніпровська державна академія будівництва та архітектури 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24а. Тел. (056) 745-23-72.
E-mail: postmaster@mail.pgasa.dp.ua, Сайт: http://pgasa.dp.ua/

Національний гірничий університет 49027, Дніпропетровськ, пр.К.Маркса,19. Телефон: 745-05-60, 47-24-57
E-mail: rector@nmu.org.ua, Сайт: http://www.nmu.org.ua/ua/

Були і будуть затребувані завжди!!!
Ринок праці відчуває постійну потребу в фахівцях даної професії Вірогідність працевлаштування опоряджувальника будівельного після навчання є досить високою.

Заробітна плата опоряджувальника будівельного визначається обсягом виконаної роботи. Розмір заробітної плати кваліфікованого робітника складає від 3500 - 8500 грн. і більше.